Zanim zgłosisz swój udział w biegu, przeczytaj uważnie regulamin zawodów!

UWAGA!
W związku z panującą pandemią COVID-19 TPN zdecydował się na wprowadzenie ograniczeń liczby startujących zawodników w biegach. Dotyczy to również naszego biegu!
Limit ten na chwilę obecną wynosi 250 startujących zawodników.  Dziękujemy za wyrozumiałość oraz liczymy że wszystko niebawem wróci do normalności?!

Co należy zrobić:
1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy i zatwierdzić (nie czekać na maila!)
2. Opłacić wpisowe (kwoty w regulaminie)
3. Czekać na pojawienie się na liście zakwalifikowanych do biegu.

Zapisz się na bieg - LISTA ZAMKNIĘTA!!!

Zakwalifikowaliśmy następujących zawodników:
data aktualizacji (05.08.2020)

lp Imię Nazwisko Rok urodzenia Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
1 Martyna Adamczyk 1992 K Polska Szydłowiec Alpin Sport HOKA One One Team Tak
2 Marcin Albiniak 1972 M Polska Lublin   Tak
3 Bartosz Antonik 1990 M Poland Wrocław   Tak
4 Krzysztof Archamowicz 1977 M Polska Skawina   Tak
5 Dawid Atanasow Ancew 1971 M Polska Nowy Targ D&D Tak
6 Aleksander Badowski 1984 M Polska Warszawa Team Mountain Fuel Polska Tak
7 Jakub Bednarz 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie w Górach Tak
8 Piotr Biernawski 1977 M Poland Nowy Targ Klub Biegowy Kolka Tak
9 Marcin Błaszczykowski 1979 M Polska Tarnowskie Góry   Tak
10 Paweł Bochenek 1987 M Polska Bezrzecze   Tak
11 Krzysztof Bodurka 1990 M Polska Nielepice Salomon Suunto Team Poland Tak
12 Wojtek Bogusz 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
13 Aleksander Boniec 1960 M Polska Żary   Tak
14 Gabriela Boniec 1992 K Polska Żary   Tak
15 Michał Borkowski 1977 M Polska Ząbki   Tak
16 Monika Brzyska 1972 K Polska Kraków   Tak
17 Adam Buczyński 1975 M Polska Kraków Non Stop Trail Tak
18 Rafał Budka 1973 M Polska Kraków JUVERUN Tak
19 MARIA BUJOK 1961 K POLSKA Przezchlebie ULKS "KARLIK" PRZEZCHLEBIE Tak
20 Michał Chałupczak 1986 M Polska Kraków   Tak
21 Magdalena Chełmicka 1971 K POLSKA Łódź Alpin Sport Hoka One to One Tak
22 Sebastian Ciasto 1985 M Polska PRZEZCHLEBIE   Tak
23 Tomasz Cieśliński 1981 M Polska Kraków   Tak
24 Tomasz Cuper 1981 M Polska Gdów PSI PATROL Tak
25 Katarzyna Cuper-Gancarska 1985 K Polska Ząbki   Tak
26 Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa   Tak
27 Daniel Czajczyński 1973 M Polska Września SFORA BMK Tak
28 Maria Czok 1984 K Polska Strzelce Opolskie Alpin Sport Hoka One One Team Tak
29 Janusz Dadok 1984 M Polska Bielsko-Biała   Tak
30 Michał Doniec 1993 M Polska Kraków Clico Team Tak
31 Sylwia Dudek 1974 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
32 Grzegorz Dymacz 1967 M Polska Hipolitów MKB Dreptak Minsk Mazowiecki Tak
33 Paweł Elantkowski Elantkowski 1973 M Polska Zakopane TOPR, Żywczańskie Kierdel Tak
34 Bogusław Fabian 1971 M Polska Pyskowice EVANLITE.COM Tak
35 Maciej Fajto 1957 M Polska Murzasichle KS Murzasichle Tak
36 Filip Fijałkowski 1987 M Polska Poronin enduhub.com Tak
37 Katarzyna Frączysta 1988 K Polska Kościelisko   Tak
38 Weronika Frączysta 1991 K Poland Zakopane   Tak
39 Dominik Gawlas 1982 M Polska Cieszyn Rysianka team/ TJ Karvina Tak
40 SŁAWEK GAWLIK 1984 M POLSKA KRAKÓW DYNAFIT TEAM / PROJECTRUN.PL Tak
41 Anna Gąsienica-Roj 1975 K Polska Zakopane KS Murzasichle Tak
42 Agata Gemzik 1986 K Polska Krakow J U V E R U N Tak
43 Jacek Gemzik 1979 M Polska Kraków J u V E R U N Tak
44 KATARZYNA GIERLOTKA 1972 K Polska Katowice BIEGAM W GÓRACH BO LUBIĘ Tak
45 Maciej Gierlotka 1976 M Polska Katowice BIEGAM W GÓRACH BO LUBIĘ Tak
46 Rafał Gierlotka 1974 M Polska Katowice   Tak
47 Artur Gierok 1976 M Polska Katowice Biegam bo lubię Tak
48 Jerzy Głuszczak 1958 M Polska Łódź   Tak
49 Łukasz Gogolewski 1999 M Polska Poznań Organic Race Team Tak
50 Wojciech Gorczyca 1975 M Polska Warszawa KS Bałagan Tak
51 Katarzyna Górecka 1978 K Polska Leszno Goorecki Team Tak
52 Rafał Górecki 1978 M Polska Leszno Goorecki Team Tak
53 Góral Grzegorz 1984 M Polska Kraków Zbirek goni Wiewiórke Tak
54 Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec   Tak
55 Mateusz Gurgul 1986 M Poland Kraków Aromat Nóg Tak
56 Sebastian Gurgul 1982 M Polska Kraków Aromat Nóg Tak
57 Krzysztof Gustaw 1959 M Polska Lublin   Tak
58 Zosia Gutek 1954 K Polska Cieszyn KA GB GOPR Tak
59 TOMASZ GUZDEK 1982 M Polska BYTOM STRAŻ POŻARNA BYTOM Tak
60 Piotr Haładaj 1985 M Polska Piotrków Trybunalski   Tak
61 Krzysztof Hauke 1979 M Polska Sokołowo   Tak
62 Joanna Hoja 1988 K Polska Wałbrzych Alpin Sport Hoka One One Team Tak
63 Andrzej Hołuj 1966 M Polska Kraków   Tak
64 Bartłomiej Hołuj 1996 M Polska Kraków   Tak
65 Ewa Huryń 1973 K Polska Szczecin ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Tak
66 Piotr Hyży 1980 M Polska Tarnowiec Bonnie and Clyde Tak
67 Marta Ignaciuk 1981 K Polska Górowo   Tak
68 Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane   Tak
69 Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WMTriself Tak
70 Katarzyna Jakieła-Rzadkosz 1987 K Polska Gliczarów Górny   Tak
71 Piotr Jakóbik 1987 M Polska Józefosław   Tak
72 Joanna Janik 1977 K Polska Kraków   Tak
73 Mariusz Janik 1972 M Polska Kraków   Tak
74 Piotr Jaśtal 1994 M Polska Domaszowice LKB Rudnik / AZS UJK Kielce Tak
75 Zbigniew Jaworski 1977 M Polska Kluszkowce --- Tak
76 Krzysztof Jurewicz 1976 M Polska Sosnowiec Harpagan Sosnowiec Tak
77 Piotr Jurewicz 2004 M Polska Sosnowiec Harpagan Sosnowiec Tak
78 Marcin Kaczmarek 1985 M Polska łódź   Tak
79 PRZEMYSŁAW Kaczmarek 1983 M Polska LODZ   Tak
80 Damian Kagoń 1987 M Polska MIKOŁÓW Alpinsport Team Tak
81 Przemysław Kalinowski 1979 M Polska Warszawa Niesie mnie po lesie Tak
82 Jerzy Kałuża 1986 M Polska Skoczów   Tak
83 Małgorzata Kamińska 1981 K Polska Otwock   Tak
84 Maciej Kanik 1979 M Polska Bielsko-Biała   Tak
85 Maciej Kapias 1985 M Polska Bielsko Biała   Tak
86 Zbigniew Kapuściński 1972 M Polska Szczecin ALPINSPORT HOKA ONE ONE TEAM Tak
87 Marcin Karaś 1981 M Polska Maków Podhalański Buff Tak
88 Michał Kawa 1985 M Polska Kraków   Tak
89 Sylwia Kawińska 1988 K Polska Posada „ .” Tak
90 Michał Kaźmierczak Kaźmierczak 1987 M Polska Tychy KW Kraków Tak
91 Przemysław Kiełek 1978 M Polska Szczęsne Dogoń Grodzisk Mazowiecki Tak
92 Arkadiusz Kinal 1986 M Polska Środa Śląska   Tak
93 Karol Kinal 1994 M Polska Środa Śląska   Tak
94 Witold Kociołek 1975 M 65 Krakow Inżynieria Biegania Team Tak
95 Paweł Kopeć 1982 M Polska Majdan Królewski Rzeszowskie Gazele i Gepardy Tak
96 Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza MarcinSwiercTEAM Tak
97 Marcin Kornaś 1978 M Polska Laskówka Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Tak
98 Justyna Kowalska 1982 K Polska Warszawa   Tak
99 Jakub Kowalski 1994 M Poland Warszawa Team ZabieganeDni Tak
100 Łukasz Kowalski 1982 M Polska Warszawa   Tak
101 Paweł Kozłowski 1979 M Poland Łazy   Tak
102 Marcin Krawczyk 1991 M Polska Brzeziny   Tak
103 Agnieszka Krowicka 1982 K Polska Kraków   Tak
104 Przemysław Krzyk 1975 M Polska Rybnik   Tak
105 Bartłomiej Kubera 1995 M Polska Kraków FJ's Team Tak
106 KAROLINA KUBIAK 1977 K Polska WEJHEROWO excalibur Tak
107 Maciej Kubiak 1988 M Polska Reda Zoeller tech Tak
108 Marcin Kubica 1999 M Polska Bielsko-Biała Inov-8 team Tak
109 Piotr Kuchciński 1992 M Polska Kłomnice   Tak
110 Piotr Kuska 1985 M Polska Kraków   Tak
111 Kazek Kwasek 1978 M Polska Bibice Muay Running Team Tak
112 Jacek Kwiatkowski 1957 M Polska Kraków CM UJ Masters Tak
113 Borbala Lantos 1988 K Magyarország Eger ESI SE Tak
114 Zdzisław Leńczuk 1956 M Polska Lublin   Tak
115 Sylwester Lepiarz 1993 M Polska Wronów MUAY RUNNING TEAM / LKB RUDNIK Tak
116 Szymon Łapiński 2004 M Polska Lublin   Tak
117 Andrzej Łukasik 1986 M Polska Janów Lubelski POLAR TEAM Tak
118 Roman Łukaszewski 1976 M Polska Warszawa   Tak
119 Paweł Łydek 1988 M Polska Grabowa Inżynieria Fitnessu Tak
120 Darek Maciołek 1978 M Polska Sękocin Stary KS Bałagan Tak
121 Artur Madej 1974 M Polska Radom   Tak
122 Oleszek Magdalena 1985 K Polska Gliwice Biegowa Kuźnia Tak
123 Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica   Tak
124 Helena Majdan 1952 K Polska Szczecin   Tak
125 Grzegorz Malek 1990 M Polska Kielce   Tak
126 Ladislav Maras 1963 M Slovakia Prešov MARAS team Tak
127 Katarzyna Marasek 1987 K Polska Zakopane   Tak
128 Agnieszka Maronka 1972 K Polska Kraków   Tak
129 Monika Marszałek 1975 K Polska Warszawa   Tak
130 Jolanta Matłosz 1987 K Polska Strzyżów brak Tak
131 Mariusz Matłosz 1976 M Polska Strzyżów   Tak
132 Artur Maziarz 1984 M Polska Mielec Run For Fun Tak
133 Krzysztof Mazurkiewicz 1980 M Polska Kraków   Tak
134 Jarosław Michałek 1965 M Polska Kraków One Way Ticket Tak
135 Paweł Milczarek 1989 M Polska Dobrzyca Road to UTMB Tak
136 Tomasz Miłuch 1975 M Polska Wałbrzych SOWIE TEAM Tak
137 Marcin Mirkiewicz 1989 M Polska Czeladź #czeladzbiega Tak
138 Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko Biała Hit The Trail/siłownia Aqua Bielsko Tak
139 Bartosz Misiak 1987 M Polska Cesky Tesin Alpin Sport HOKA One One Team Tak
140 Kamil Młynarz 1990 M Polska Łęcznowola SKB Kraśnik Tak
141 Zuzanna Mokros 1993 K Polska Bielsko-Biała Salco Garmin Team Tak
142 Bartłomiej Mrowiec 1979 M Polska Katowice GOPR Beskidy Tak
143 Jacek Mróz 1976 M Polska Katowice   Tak
144 Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
145 Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
146 Józef Nicikowski 1959 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
147 Michał Niklewski 1987 M Polska Radom 1987 Tak
148 Paweł Niklewski 1983 M Polska Radom   Tak
149 Tomasz Nosal 1989 M Polska Zakopane MKS Rabka Zdrój Tak
150 Łukasz Nowak 1980 M Polska Stęszew   Tak
151 Tomek Nowak 1966 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
152 Wiesław NOWAKOWSKI 1956 M Polska Przemyśl - Tak
153 Maciej Nowicki 1978 M Polska Ślesin   Tak
154 Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Tak
155 Maurycy Oleksiewicz 1982 M polska lodz Alpin Sport HOKA One One Team Tak
156 Krzysztof Orzeł 1976 M Polska Wegrzce Wielkie Grupa ZUE Tak
157 Katarzyna Osuch 1992 K Polska Kraków   Tak
158 Michał Osysko 1978 M Polska Wojnicz   Tak
159 Sebastian Ożga 1988 M Polska Tychy   Tak
160 Mikołaj Pacewicz 1981 M Polska Zielonki   Tak
161 Tomasz Pasik 1979 M Polska Wolsztyn   Tak
162 Bartłomiej Patro 1987 M Polska Bielsko-Biała   Tak
163 Peter Paulik 1986 M Slovensko Prešov MARAS team Tak
164 Jakub Pawłowski 1990 M Polska Kotulin   Tak
165 Robert Perlan 1975 M Polska Leszno Leszno Team Tak
166 Karolina Petrus 1991 K Polska Katowice   Tak
167 Karolina Piątek 1987 K Polska Kraków   Tak
168 Karolina Pierzchała 1994 K Polska Rozkochów   Tak
169 Artur Pietrzak 1973 M Polska Swarzędz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM Tak
170 Krzysztof Pilśniak 1973 M Poland Kraków   Tak
171 PIOTR PODOBINSKI 1971 M POLSKA Warszawa   Tak
172 Sylwester Półtorak 1975 M Polska Krzyszkowice Dobczycki Klub Biegacza Tak
173 Justyna Pradziad 1997 K Polska Murzasichle KS Murzasichle Tak
174 Barbara Prymakowska 1943 K Polska Tarnów   Tak
175 Agata Przeździk 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
176 Piotr Pyrć 1971 M Polska Kraków   Tak
177 Szymon Pyrć 1973 M Polska Kraków   Tak
178 Robert Rafiński 1977 M Polska Rybnik   Tak
179 Piotr Rębkowski 1969 M Polska Otwock CZAS: START Tak
180 Ewa Rokicka 1948 K Polska Skierniewice   Tak
181 Piotr Rosolski 1984 M Polska Rakoniewice Rakoniewice Tak
182 Grzegorz Rospond 1981 M Polska Kraków Clico Team Tak
183 Wojciech Ruśkiewicz 1988 M Polska Szczecin Deloitte Adventure Team Tak
184 Janusz Rutkowski 1963 M Polska Leszno Leszno Team Tak
185 Gejza Sabanoš 1961 M Slovensko Prešov / Ĺubotice MARAS team Tak
186 Robert Skowronek 1973 M Poland Kraków   Tak
187 Mirosław Skrobot 1972 M Polska Gdynia MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ Tak
188 Łukasz Skwara 1984 M Polska Istebna KAGB GOPR Tak
189 Dariusz Snarski 1971 M Polska Katowice WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE Tak
190 Grzegorz Sobola 1990 M Polska Racibórz Eko-Okna Runners Tak
191 Marek Sokołowski 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team Tak
192 Małgorzata Sroka 1981 K Polska Wegrzce Wielkie   Tak
193 Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina   Tak
194 PIOTR STEBEL 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
195 Dominika Stelmach 1982 K Polska Warszawa RK Athletics Tak
196 Radosław Stępień 1974 M Polska Józefosław   Tak
197 Teresa Stochel 1953 K Polska Krakow   Tak
198 Maciej Stojak 1985 M Polska Dąbrowa Górnicza Mountain Warriors Team Tak
199 Aneta Suwaj 1986 K Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport HOKA One One Tak
200 Janusz Švach 1976 M Polska Katowice Browar domowy Garaż Tak
201 Konrad Swietochowski 1975 M Polska Warszawa   Tak
202 Zbigniew Szatanik 1968 M Polska Ujsoły   Tak
203 Angelika Szczepaniak 1982 K Polska Rąbień Alpin Sport HOKA One One Team/ Akademia Biegacza.pl Tak
204 Sławomir Szczurek 1981 M Polska Rudnik X run biegi górskie Tak
205 Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
206 Andrzej Szlachtowski 1969 M Polska NOWY TARG   Tak
207 Łukasz Szlachtowski 1994 M Polska NOWY TARG GOPR Grupa Podhalańska Tak
208 Filip Szturo 2004 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
209 Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
210 Wojciech Ścieszka 1973 M Polska Kraków 13 elt Kraków-Balice Tak
211 Jolanta Śmiałkowska 1962 K Polska Łódź Łódzki Klub Wysokogórski Tak
212 Wojciech Tarasek 1993 M Polska Stara Wieś #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl Tak
213 Rafał Ulfik 1987 M Polska Zabrze Alpin Sport HOKA One One Team Tak
214 Karol Urbańczyk 1990 M Polska Gliwice Non Stop Trail Tak
215 Przemysław Urbańczyk 1990 M Polska Krzeszowice   Tak
216 Natalia Utnicka-Łydek 1988 K Polska Niedzica Zamek Inżynieria Fitnessu Tak
217 DARIUSZ WĘSIERSKI 1967 M POLSKA BYDGOSZCZ Smrekowa Osada Tak
218 Katarzyna Wilk 1985 K Polska Pleśna   Tak
219 Michal Wilk 1988 M Polska Kraków   Tak
220 Dominika Wiśniewska-Ulfik 1986 K Polska Zabrze Alpin Sport HOKA One One Team Tak
221 Marian Wiśniewski 1954 M Polska Szczecin   Tak
222 Karolina Witek 1991 K Polska Jarocin   Tak
223 Marta Woch-Czajkowska 1980 K Polska Kraków KS Bałagan/rehabilitanci.pl Tak
224 Marcin Wołk 1976 M Polska Rakoniewcie   Tak
225 Remigiusz Wruk 1971 M Polska Opole BBL Opole Tak
226 Magdalena Wujda 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
227 Piotr Wyka 1985 M Polska Dąbrowa Górnicza   Tak
228 Izabela Zatorska- Pleskacz 1962 K Polska Wrocanka Alpin Sport Hoka One One Team Tak
229 Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport HOKA One One Tak
230 Lary Zebatka 1981 M Polska rzeszów www.laryzebatka.com Tak
231 Przemyslaw Zielinski 1974 M PL Chojnice   Tak
232 Dorota Zielińska 1996 K Polska Warszawa   Tak
233 Katarzyna Zych 1979 K Polska Tarnów Bonnie &clyde Tak
234 Anna Żółtak 1995 K Polska Busko Zdrój LKS Markami Wiśniowa Osieczany Tak

 


Zobacz listę zgłoszonych zawodników

Zobacz listę zakwalifikowanych do biegu