Zanim zgłosisz swój udział w biegu, przeczytaj uważnie regulamin zawodów!

UWAGA!
W związku z panującą pandemią COVID-19 TPN zdecydował się na wprowadzenie ograniczeń liczby startujących zawodników w biegach. Dotyczy to również naszego biegu!
Limit ten na chwilę obecną wynosi 150 startujących zawodników. W związku z czym jesteśmy zmuszeni zamknąć listę startową, oraz prosimy wszystkich którzy już się zapisali aby nie przelewali opłaty startowej. Jeśli sytuacja się zmieni to otworzymy listę startową i będzie można opłacać startowe do pierwotnego limitu czyli 350 startujących zawodników. Dziękujemy za wyrozumiałość oraz liczymy że wszystko niebawem wróci do normalności?!

Co należy zrobić:
1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy i zatwierdzić (nie czekać na maila!)
2. Opłacić wpisowe (kwoty w regulaminie)
3. Czekać na pojawienie się na liście zakwalifikowanych do biegu.

Zapisz się na bieg - LISTA ZAMKNIĘTa!!!

Zakwalifikowaliśmy następujących zawodników:
data aktualizacji (16.06.2020)

 

Imię Nazwisko Rok urodzenia Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Martyna Adamczyk 1992 K Polska Szydłowiec Alpin Sport HOKA One One Team Tak
Marcin Albiniak 1972 M Polska Lublin   Tak
Krzysztof Archamowicz 1977 M Polska Skawina   Tak
Aleksander Badowski 1984 M Polska Warszawa Team Mountain Fuel Polska Tak
Jakub Bednarz 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie w Górach Tak
Marcin Błaszczykowski 1979 M Polska Tarnowskie Góry   Tak
Paweł Bochenek 1987 M Polska Bezrzecze   Tak
Wojtek Bogusz 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Aleksander Boniec 1960 M Polska Żary   Tak
Gabriela Boniec 1992 K Polska Żary   Tak
Monika Brzyska 1972 K Polska Kraków   Tak
Adam Buczyński 1975 M Polska Kraków Non Stop Trail Tak
Rafał Budka 1973 M Polska Kraków JUVERUN Tak
Michał Chałupczak 1986 M Polska Kraków   Tak
Sebastian Ciasto 1985 M Polska PRZEZCHLEBIE   Tak
Tomasz Cieśliński 1981 M Polska Kraków   Tak
Tomasz Cuper 1981 M Polska Gdów PSI PATROL Tak
Katarzyna Cuper-Gancarska 1985 K Polska Ząbki   Tak
Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa   Tak
Daniel Czajczyński 1973 M Polska Września SFORA BMK Tak
Janusz Dadok 1984 M Polska Bielsko-Biała   Tak
Michał Doniec 1993 M Polska Kraków Clico Team Tak
Sylwia Dudek 1974 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Grzegorz Dymacz 1967 M Polska Hipolitów MKB Dreptak Minsk Mazowiecki Tak
Bogusław Fabian 1971 M Polska Pyskowice EVANLITE.COM Tak
Maciej Fajto 1957 M Polska Murzasichle KS Murzasichle Tak
Filip Fijałkowski 1987 M Polska Poronin enduhub.com Tak
Katarzyna Frączysta 1988 K Polska Kościelisko   Tak
Weronika Frączysta 1991 K Poland Zakopane   Tak
SŁAWEK GAWLIK 1984 M POLSKA KRAKÓW DYNAFIT TEAM / PROJECTRUN.PL Tak
Anna Gąsienica-Roj 1975 K Polska Zakopane KS Murzasichle Tak
Agata Gemzik 1986 K Polska Krakow J U V E R U N Tak
Jacek Gemzik 1979 M Polska Kraków J u V E R U N Tak
KATARZYNA GIERLOTKA 1972 K Polska Katowice BIEGAM W GÓRACH BO LUBIĘ Tak
Maciej Gierlotka 1976 M Polska Katowice BIEGAM W GÓRACH BO LUBIĘ Tak
Artur Gierok 1976 M Polska Katowice Biegam bo lubię Tak
Jerzy Głuszczak 1958 M Polska Łódź   Tak
Łukasz Gogolewski 1999 M Polska Poznań Organic Race Team Tak
Wojciech Gorczyca 1975 M Polska Warszawa KS Bałagan Tak
Katarzyna Górecka 1978 K Polska Leszno Goorecki Team Tak
Rafał Górecki 1978 M Polska Leszno Goorecki Team Tak
Góral Grzegorz 1984 M Polska Kraków Zbirek goni Wiewiórke Tak
Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec   Tak
Krzysztof Gustaw 1959 M Polska Lublin   Tak
Zosia Gutek 1954 K Polska Cieszyn KA GB GOPR Tak
TOMASZ GUZDEK 1982 M Polska BYTOM STRAŻ POŻARNA BYTOM Tak
Piotr Haładaj 1985 M Polska Piotrków Trybunalski   Tak
Krzysztof Hauke 1979 M Polska Sokołowo   Tak
Andrzej Hołuj 1966 M Polska Kraków   Tak
Bartłomiej Hołuj 1996 M Polska Kraków   Tak
Ewa Huryń 1973 K Polska Szczecin ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM Tak
Piotr Hyży 1980 M Polska Tarnowiec Bonnie and Clyde Tak
Marta Ignaciuk 1981 K Polska Górowo   Tak
Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane   Tak
Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WMTriself Tak
Joanna Janik 1977 K Polska Kraków   Tak
Mariusz Janik 1972 M Polska Kraków   Tak
Piotr Jaśtal 1994 M Polska Domaszowice LKB Rudnik / AZS UJK Kielce Tak
Zbigniew Jaworski 1977 M Polska Kluszkowce --- Tak
Krzysztof Jurewicz 1976 M Polska Sosnowiec Harpagan Sosnowiec Tak
Piotr Jurewicz 2004 M Polska Sosnowiec Harpagan Sosnowiec Tak
Marcin Kaczmarek 1985 M Polska łódź   Tak
PRZEMYSŁAW Kaczmarek 1983 M Polska LODZ   Tak
Przemysław Kalinowski 1979 M Polska Warszawa Niesie mnie po lesie Tak
Jerzy Kałuża 1986 M Polska Skoczów   Tak
Małgorzata Kamińska 1981 K Polska Otwock   Tak
Maciej Kanik 1979 M Polska Bielsko-Biała   Tak
Maciej Kapias 1985 M Polska Bielsko Biała   Tak
Zbigniew Kapuściński 1972 M Polska Szczecin ALPINSPORT HOKA ONE ONE TEAM Tak
Michał Kawa 1985 M Polska Kraków   Tak
Sylwia Kawińska 1988 K Polska Posada „ .” Tak
Arkadiusz Kinal 1986 M Polska Środa Śląska   Tak
Karol Kinal 1994 M Polska Środa Śląska   Tak
Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza MarcinSwiercTEAM Tak
Justyna Kowalska 1982 K Polska Warszawa   Tak
Jakub Kowalski 1994 M Poland Warszawa Team ZabieganeDni Tak
Łukasz Kowalski 1982 M Polska Warszawa   Tak
Paweł Kozłowski 1979 M Poland Łazy   Tak
Marcin Krawczyk 1991 M Polska Brzeziny   Tak
Agnieszka Krowicka 1982 K Polska Kraków   Tak
Bartłomiej Kubera 1995 M Polska Kraków FJ's Team Tak
Piotr Kuchciński 1992 M Polska Kłomnice   Tak
Piotr Kuska 1985 M Polska Kraków   Tak
Kazek Kwasek 1978 M Polska Bibice Muay Running Team Tak
Jacek Kwiatkowski 1957 M Polska Kraków CM UJ Masters Tak
Borbala Lantos 1988 K Magyarország Eger ESI SE Tak
Zdzisław Leńczuk 1956 M Polska Lublin   Tak
Roman Łukaszewski 1976 M Polska Warszawa   Tak
Paweł Łydek 1988 M Polska Grabowa Inżynieria Fitnessu Tak
Artur Madej 1974 M Polska Radom   Tak
Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica   Tak
Helena Majdan 1952 K Polska Szczecin   Tak
Grzegorz Malek 1990 M Polska Kielce   Tak
Ladislav Maras 1963 M Slovakia Prešov MARAS team Tak
Katarzyna Marasek 1987 K Polska Zakopane   Tak
Agnieszka Maronka 1972 K Polska Kraków   Tak
Monika Marszałek 1975 K Polska Warszawa   Tak
Artur Maziarz 1984 M Polska Mielec Run For Fun Tak
Jarosław Michałek 1965 M Polska Kraków One Way Ticket Tak
Paweł Milczarek 1989 M Polska Dobrzyca Road to UTMB Tak
Marcin Mirkiewicz 1989 M Polska Czeladź #czeladzbiega Tak
Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko Biała Hit The Trail/siłownia Aqua Bielsko Tak
Bartosz Misiak 1987 M Polska Cesky Tesin Alpin Sport HOKA One One Team Tak
Kamil Młynarz 1990 M Polska Łęcznowola SKB Kraśnik Tak
Zuzanna Mokros 1993 K Polska Bielsko-Biała Salco Garmin Team Tak
Bartłomiej Mrowiec 1979 M Polska Katowice GOPR Beskidy Tak
Jacek Mróz 1976 M Polska Katowice   Tak
Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Józef Nicikowski 1959 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Michał Niklewski 1987 M Polska Radom 1987 Tak
Paweł Niklewski 1983 M Polska Radom   Tak
Tomasz Nosal 1989 M Polska Zakopane MKS Rabka Zdrój Tak
Łukasz Nowak 1980 M Polska Stęszew   Tak
Tomek Nowak 1966 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Wiesław NOWAKOWSKI 1956 M Polska Przemyśl - Tak
Maciej Nowicki 1978 M Polska Ślesin   Tak
Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Tak
Maurycy Oleksiewicz 1982 M polska lodz Alpin Sport HOKA One One Team Tak
Krzysztof Orzeł 1976 M Polska Wegrzce Wielkie Grupa ZUE Tak
Katarzyna Osuch 1992 K Polska Kraków   Tak
Michał Osysko 1978 M Polska Wojnicz   Tak
Sebastian Ożga 1988 M Polska Tychy   Tak
Mikołaj Pacewicz 1981 M Polska Zielonki   Tak
Tomasz Pasik 1979 M Polska Wolsztyn   Tak
Bartłomiej Patro 1987 M Polska Bielsko-Biała   Tak
Peter Paulik 1986 M Slovensko Prešov MARAS team Tak
Jakub Pawłowski 1990 M Polska Kotulin   Tak
Robert Perlan 1975 M Polska Leszno Leszno Team Tak
Karolina Petrus 1991 K Polska Katowice   Tak
Karolina Piątek 1987 K Polska Kraków   Tak
Karolina Pierzchała 1994 K Polska Rozkochów   Tak
Artur Pietrzak 1973 M Polska Swarzędz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM Tak
Krzysztof Pilśniak 1973 M Poland Kraków   Tak
PIOTR PODOBINSKI 1971 M POLSKA Warszawa   Tak
Sylwester Półtorak 1975 M Polska Krzyszkowice Dobczycki Klub Biegacza Tak
Justyna Pradziad 1997 K Polska Murzasichle KS Murzasichle Tak
Barbara Prymakowska 1943 K Polska Tarnów   Tak
Agata Przeździk 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Piotr Pyrć 1971 M Polska Kraków   Tak
Szymon Pyrć 1973 M Polska Kraków   Tak
Piotr Rębkowski 1969 M Polska Otwock CZAS: START Tak
Ewa Rokicka 1948 K Polska Skierniewice   Tak
Piotr Rosolski 1984 M Polska Rakoniewice Rakoniewice Tak
Grzegorz Rospond 1981 M Polska Kraków Clico Team Tak
Wojciech Ruśkiewicz 1988 M Polska Szczecin Deloitte Adventure Team Tak
Janusz Rutkowski 1963 M Polska Leszno Leszno Team Tak
Gejza Sabanoš 1961 M Slovensko Prešov / Ĺubotice MARAS team Tak
Robert Skowronek 1973 M Poland Kraków   Tak
Mirosław Skrobot 1972 M Polska Gdynia MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ Tak
Łukasz Skwara 1984 M Polska Istebna KAGB GOPR Tak
Dariusz Snarski 1971 M Polska Katowice WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE Tak
Grzegorz Sobola 1990 M Polska Racibórz Eko-Okna Runners Tak
Marek Sokołowski 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team Tak
Małgorzata Sroka 1981 K Polska Wegrzce Wielkie   Tak
Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina   Tak
PIOTR STEBEL 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Radosław Stępień 1974 M Polska Józefosław   Tak
Teresa Stochel 1953 K Polska Krakow   Tak
Maciej Stojak 1985 M Polska Dąbrowa Górnicza Mountain Warriors Team Tak
Janusz Švach 1976 M Polska Katowice Browar domowy Garaż Tak
Konrad Swietochowski 1975 M Polska Warszawa   Tak
Zbigniew Szatanik 1968 M Polska Ujsoły   Tak
Angelika Szczepaniak 1982 K Polska Rąbień Alpin Sport HOKA One One Team/ Akademia Biegacza.pl Tak
Sławomir Szczurek 1981 M Polska Rudnik X run biegi górskie Tak
Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Andrzej Szlachtowski 1969 M Polska NOWY TARG   Tak
Łukasz Szlachtowski 1994 M Polska NOWY TARG GOPR Grupa Podhalańska Tak
Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Jolanta Śmiałkowska 1962 K Polska Łódź Łódzki Klub Wysokogórski Tak
Wojciech Tarasek 1993 M Polska Stara Wieś #AndrzejDlugoszTeam / elemeno.pl Tak
Karol Urbańczyk 1990 M Polska Gliwice Non Stop Trail Tak
Przemysław Urbańczyk 1990 M Polska Krzeszowice   Tak
Natalia Utnicka-Łydek 1988 K Polska Niedzica Zamek Inżynieria Fitnessu Tak
DARIUSZ WĘSIERSKI 1967 M POLSKA BYDGOSZCZ Smrekowa Osada Tak
Katarzyna Wilk 1985 K Polska Pleśna   Tak
Michal Wilk 1988 M Polska Kraków   Tak
Marian Wiśniewski 1954 M Polska Szczecin   Tak
Karolina Witek 1991 K Polska Jarocin   Tak
Marta Woch-Czajkowska 1980 K Polska Kraków KS Bałagan/rehabilitanci.pl Tak
Marcin Wołk 1976 M Polska Rakoniewcie   Tak
Remigiusz Wruk 1971 M Polska Opole BBL Opole Tak
Magdalena Wujda 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Piotr Wyka 1985 M Polska Dąbrowa Górnicza   Tak
Izabela Zatorska- Pleskacz 1962 K Polska Wrocanka Alpin Sport Hoka One One Team Tak
Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport HOKA One One Tak
Przemyslaw Zielinski 1974 M PL Chojnice   Tak
Dorota Zielińska 1996 K Polska Warszawa   Tak
Katarzyna Zych 1979 K Polska Tarnów Bonnie &clyde Tak

 


Zobacz listę zgłoszonych zawodników

Zobacz listę zakwalifikowanych do biegu