Zakwalifikowanych zawodników: 176

Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Albiniak Marcin 1972 M Polska Lublin Tak
Antonowicz Maciej 1983 M Polska Kosewko Deaf Running Tak
Baran-Gądek Ewa 1967 K Polska Kraków Tak
Bartosik Tomasz 1992 M Polska Warszawa LEGIA RUN CLUB Tak
Bednarski Tomasz 1978 M Polska Łódź Beauty Sport Team Tak
Bednarz Kuba 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU Tak
Białek Adam 1971 M Polska Żywiec Paradox Tak
Bielawski Michał 1985 M Polska Kraków COLąd-DKL Tak
Bodziony Michał 1990 M Polska Nowy Sącz Dzik Tak
Bogusz Wojtek 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Bondara Sylwia 1987 K Polska Warszawa JacekBiega Running Team Tak
Budka Rafał 1973 M Polska Mogilany Juverun Tak
Całka Agnieszka 1977 K Polska Radzymin Radzymin Run Team Tak
Całka Grzegorz 1975 M Polska Radzymin Radzymin Run Team Tak
Chałupczak Michał 1986 M Polska Kraków Tak
Cherka Bartłomiej 1994 M Polska Warszawa Tak
Chwała Przemysław 1973 M Polska Wolice Powolny Tak
Cuper-Gancarska Katarzyna 1985 K Polska Ząbki - Tak
Czapczyk Adrian 1981 M Polska Poznań Tak
Dominiak Iwona 1973 K Polska Szczecin Tak
Dudek Sylwia 1974 K Polska Krakow J U V E R U N Tak
Dyduła Łukasz 1975 M Polska Kraków Ital Car Team Tak
Dyduła Michał 2000 M Polska Kraków Tak
Fajto Maciej 1957 M Polska Murzasichle Tak
Flejtuch Anita 1987 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Friedberg Pawęł 1976 M Polska Sopot Karate tiger Tak
Gardener Jacek 1966 M Polska Warszawa JacekBiega Running Klub Tak
Gemzik Agata 1986 K Polska Kraków JUVERUN Tak
Gemzik Jacek 1979 M Polska Kraków JUVERUN Tak
Gmurczyk Arkadiusz 1982 M Polska Płock arekGMURCZYK.pl Tak
Gomołysek Kinga 1986 K Polska Głuchołazy Tak
Gorczyca Wojciech 1975 M Polska Warszawa KS BAŁAGAN Tak
Grabowska Joanna 1975 K Polska Toruń spc Tak
Grabowski Dariusz 1985 M Polska Bratian Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Tak
GRADZI DARIUSZ 1983 M POLSKA KRAKÓW KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA Tak
Gradzik Inga 1993 K Polska Dąbrowa Górnicza Tak
Gramsz Magda 1992 K Polska Bielsko-Biala Tak
Greń Wacław 1990 M Polska Tychy Husaria Race Team Tak
Grzegorz Góral 1984 M Polska Swoszowice nogamidogóry.pl Tak
Gurgul Sebastian 1982 M Polska Kraków Aromat Nóg Tak
Guściora Anna 1982 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Gwóźdź Michał 1976 M Polska Czeladź #czeladzbiega Tak
Hadam Przemek 1982 M Polska Tychy - Tak
Haładaj Piotr 1985 M Polska Piotrków Trybunalski Tak
Hobbs Gary 1970 M United Kingdom London Ealing Eagles Running Club Tak
Hodana Marcin 1971 M Polska Kraków Drugi telefon kontaktowy 506229190 Tak
Hoja Joanna 1988 K Polska Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe Tak
Hołuj Andrzej 1966 M Polska Kraków Tak
Hołuj Bartłomiej 1996 M Polska Kraków Tak
Horodniczy Mariusz 1983 M Polska Łódź Philips Running Team Łódź Tak
Idziak Jakub 1995 M Polska Poznań Tak
Iracki Mateusz 1990 M Polska Warszawa ENTRE.PL Team Tak
Iwanecki Łukasz 1989 M Polska Siemainowice Śl. Tak
Iwanicki Jan 1952 M Polska Zakopane Tak
Iwanicki Krzysztof 1982 M Polska Kraków Nauka Biega Tak
Janik Aśka 1977 K Polska Kraków Tak
Janik Mariusz 1972 M Polska Kraków Tak
Janowski Bogdan 1966 M Polska Warszawa Tak
Jarosz Michał 1994 M Poland Polanka Wielka Tak
Jarzębska Agnieszka 1991 K Polska Wrocław TU INTER Polska SA Tak
Jendrichovska Danka 1967 K Slovensko Raznany MARAS team Tak
Kaczmarek Marcin 1985 M Polska łódź Tak
Kaczor Karol 1987 M Polska Starachowice Tak
Kałużny Stefan 1962 M Polska Sopot Rugby Tiger Tak
Kamieniarz Maria 1989 K Polska Poznań Tak
Karabas Marek 1976 M Slovensko Krivany MARAS team Tak
Karawacki Grzegorz 1989 M Polska Kęty Tak
Kawa Michał 1985 M Polska Kraków Tak
Kawińska Sylwia 1988 K Polska Posada Tak
Kiczińska Izabela 1980 K Polska Mszano 16 A Tak
Kicziński Bartosz 1984 M Poland (Polska) Brodnica Brodnica Biega Tak
Klęka Beata 1974 K Polska Bełchatów Tak
Konstańczak Joanna 1983 K Polska Poznań Night Runners Tak
Kornaś Marcin 1978 M POLSKA Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Tak
Kostański Maciej 1985 M POLSKA KRAKÓW MAMM TEAM Tak
Krajňáková Katarína 1967 K Slovensko Prešov MARAS team Tak
Krawczyk Grzesiek 1978 M Polska Wieliczka KS Bałagan filia Janowice Tak
Kretek Marcin 1984 M Polska Tychy Tak
Król Maciej 1974 M Polska Radom Tak
Kucharska Malgorzata 1974 K United Kingdom London Ealing Eagles Running Club Tak
Kucharski Filip 1986 M Polska Jaworzno Jaworzno Runners Tak
Kulik Jacek 1976 M Polska Gdynia Blacharnia Triathlon Tak
Kulla Milan 1955 M Slovakia Zemplínska Teplica LK Metropol Košice Tak
Kuźmiński Paweł 1973 M Polska Włocławek KW Toruń Tak
Kuźniar Dorota 1967 K Polska Zakopane TEAM RUFARO Tak
Kwasek Kazek 1978 M Polska Bibice Eskadra Kraków Tak
Kwietniewska Justyna 1980 K Poland Warszawa Tak
Lewniowski Błażej 1982 M Polska Kraków rehabilitanci.org Tak
Lisicki Jan 1959 M Polska Szczecin Fundacja Dzika Ostoja Tak
Litwin Daniel 1986 M Polska Rzeszów Tak
Łata Marcin 1993 M Polska Tarnów Tak
Łukasik Michał 1985 M Polska Busko-Zdrój Tak
Maciej Paweł 1986 M Polska Nisko JW 3730 Tak
Majchrzak Maciej 1989 M Polska Wrocław Tak
majdan helena 1952 K polska szczecin Tak
Majewski Paweł 1980 M Polska Koszalin Tak
Majewski Wojciech 1996 M Polska Kielce Tak
Maras Ladislav 1963 M Slovensko Presov MARAS team Tak
Marońska Monika 1979 K Polska BRZEZIE K KRAKOWA Tak
Marzec Krzysztof 1977 M Polska Tereszpol JW 3730 Tak
MATŁOK KRZYSZTOF 1985 M POLSKA Dębica TANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAM Tak
Mazurkiewicz Krzysztof 1980 M Polska Kraków Tak
Mączka Maciej 1977 M PL Kraków Juverun Tak
Mędrygał Piotr 1988 M Polska Mysłowice Tak
Michalik Edyta 1995 K Polska Nowy Targ Gorący Potok Tak
Michalska Ewa 1980 K Polsak Tychy - Tak
Michałowski Maciej 1983 M Polska Łódź ŁKW Łódź Tak
Miech Szymon 1981 M Polska Ustroń Husaria Race Team Tak
Mirek Karolina 1989 K Polska Brzeszcze Tak
Mosek Piotr 1967 M Polska Radom Tak
Mucha Aleksandra 1995 K Polska Dąbrówka Tak
NARWOJSZ MARCIN 1972 M POLSKA POZNAŃ Tak
Nawrocki Marcin 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Nawrot Waldek 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Nicikowski Jan 1996 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Nicikowski Józef 1959 M Polska Kiekrz Tak
Nowak Marcin 1982 M Polska Stalowa Wola Stalowowolski klub Biegacza Tak
Nowak Tomasz 1966 M Polska Krakow J U V E R U N/ Mozi Team Tak
Nowicki Maciej 1978 M Polska Ślesin Tak
Nowicki Rafał 1976 M Polska Koło nowik Tak
Obrał Szymon 1983 M Polska Krsków Bronko Dzik Tak
OKRÓJ DAWID 1983 M POLSKA GDAŃSK DEAF RUNNING Tak
Orłowska Beata 1970 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Pacewicz Mikołaj 1981 M Polska Zielonki Tak
Piórkowska Aleksandra 1974 K Polska Wieliczka Biskupice Family Team Tak
Piórkowski Tomasz 1974 M Polska Wieliczka Tak
Predko Grażyna 1973 K Polska Tarnobrzeg Tak
Pyrc Piotr 1971 M Polska Krakow Tak
Pyrc Szymon 1973 M Polska Krakow Tak
Ramotowski Marcin 1976 M Polska Warszawa DHL Run Club Tak
Rejczyk Cezary 1984 M Polska Cisiec Halny WG Tak
Rospond Grzegorz 1981 M Polska Kraków CLICO Tak
Rutkowska Małgorzata 1968 K Polska Golub-Dobrzyń Tak
Rybarska Marta 1990 K Polska Dolsk Lesz NO Limits Runners Tak
Rychlak-Bożek Monika 1978 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Rydz Joanna 1977 K Polska Bełchatów Tak
SĘK Tomasz 1983 M Polska PIASTÓW Tak
Sierociński Przemysław 1992 M Polska Częstochowa Tak
Siwińska Małgorzata 1978 K POLSKA Tychy Tak
Skowronek Robert 1973 M Polska Kraków Tak
Słupik Tomasz 1993 M Polska Tarnów Tak
Sokołowski Maciej 1986 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Sokołowski Marek 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team Tak
Starzak Paweł 1983 M Polska Skawina Inka Running Team Tak
STEBEL PIOTR 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Szczechowicz Marzena 1972 K Polska Brzeźiny JacekBiega Running Klub Tak
Szczegielniak Marzena 1991 K Polska Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec Tak
Szelagowski Michal 1986 M Polska Warszawa Tak
Szewczyk Artur 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Szmit Joanna 1994 K Polska Łabunie AGROS Zamość Tak
Szturo Jan 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Ślaga Dariusz 1965 M Polska Zakopane TG SOKÓŁ ZAKOPANE, SKIPOL.PL TEAM Tak
Ślusarczyk Krzysztof 1974 M Polska Łódź Fujitsu Running Team Łódź Tak
Tomczyk Andrzej 1968 M Polska Tarnobrzeg TG SOKÓŁ Zakopane Tak
Trociński Karol 1997 M Polska Kielce Tak
Ulfik Rafał 1987 M Polska Zabrze Alpin Sport Team Tak
Urbaniak Jakub 2002 M Polska Września Ślęzak Team Tak
Urbaniak Przemysław 1975 M Polska Września Tak
Uznański Piotr 1986 M Polska Kraków Euroclear Running Team Tak
Westrych Julia 1983 K Polska Gdynia Tak
Węglarz Witold 1967 M Polska Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Tak
Wilgat Adam 1971 M Polska Ząbki Dzikie Skrzydło Tak
Wintrowicz Agnieszka 1988 K Polska Łódź Łódź Tak
witek Karolina 1991 K Polska Jarocin Tak
Wnuk Paweł 1980 M Polska Zakopane Speleoklub Tatrzański Tak
Woch-Czajkowska Marta 1980 K Polska Kraków KS BAŁAGAN Tak
Wojewoda-Budka Joanna 1978 K Polska Mogilany Juverun Tak
Wolwowicz Zbigniew 1973 M Polska Nowa Dęba Tak
Wołoszyn Piotr 1980 M Polska Warszawa Tak
Wujda Magdalena 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Zakrzewski Aleksander 1970 M Polska Zgorzelec Total Immersion Tak
Ząbczyński Dominik 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin SportTeam Tak
Zbierska Eliza 1997 K Polska Chludowo Tak
Zięba Paweł 1984 M Polska Sosnowiec WITOSA Sosnowiec Tak
Zych Andrzej 1976 M Polska Warszawa RiverView Tak
Żarski Radosław 1980 M Polska Rozprza Tak