Zgłoszonych zawodników: 323

Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Piotr Adamski 1976 M Polska Hipolitów PKBI team Nie
Marcin Albiniak 1972 M Polska Lublin Tak
Krystian Albrecht 2002 M Polska Jastrzębie-Zdrój KŚ AZS Politechnika Śląska/GB Galopujące Ślimaki Tak
Damian Augustyniak 1985 M Polska Stróża Nie
Aleksander Badowski 1984 M Polska Warszawa Marcin Świerc TEAM Tak
Mariusz Balcerek 1986 M Polska Stęszew Tak
Cezary Baliga 1998 M Polska Olesno Nie
Rafał Bałaś 1990 M Polska Sopotnia Mała Inov-8 Polska Tak
Ewa Baran-Gądek 1967 K Polska Kraków Nie
Jakub Bednarz 1982 M Polska Zakopane The Bez Team Poland/ Bieganie na Szczytach Nie
Konrad Biela 1991 M Polska Kowary GOPR Karkonosze Nie
Katarzyna Bień 1987 K Polska Kraków Tak
Piotr Biernawski 1977 M Polska Nowy Targ Kandahar Nie
Ewa Biskupska 1977 K Polska Poznań Nie
Piotr Biskupski 1976 M Polska Poznań Nie
Justyna Boczkowska 1966 K Polska Zakopane Nie
Wojtek Bogusz 1985 M Polska Kraków Clico Team Nie
Lantos Borbala 1988 K Hungary Eger Zolna Skyrunning Team Nie
Marcel Broj 2000 M Polska Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE Nie
Monika Brzyska 1972 K Polska Kraków Nie
Adam Buczyński 1975 M Polska Kraków Non Stop Trail Tak
Piotr Bułka 1991 M Polska Bielsko Biała Nie
Sylwia Byrska 1995 K Polska Wadowice Krakow Athletics Team Nie
Jacek Chądzyński 1969 M Polska Częstochowa Tak
Marcin Chojnowski 1988 M Polska Jeżów Sudecki GOPR Karkonosze / PSP Jelenia Góra Nie
Sebastian Ciasto 1985 M Polska Przezchlebie Nie
Agnieszka Cichoń 1974 K PL Kraków Nie
Sławomir Cichoń 1970 M Polska Warszawa KrosSki Remsport Tak
Adam Ciechański 1996 M Polska Bukowiec Trucht. com Nie
izabella Cieniuszek 1979 K Polska Kościelisko Mila Nie
Dariusz Cieślar 1967 M Polska Wisła GOPR Beskidy Nie
Przemysław Ciok 1980 M Polska Warszawa KS STASZEWSCY Tak
Sebastian Ciszczonik 1984 M Polska Mogielnica Nie
Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa Tak
Daniel Czajczyński 1973 M Polska Września Sfora BMK Nie
Adrian Czapczyk 1981 M Polska Poznań Tak
Maciej Czekański 1979 M Polska Bosutów Juverun/Kraków Tak
Sławomir Czubak 1983 M Polska Karpacz GOPR Karkonosze Nie
Michal Dacej Dacej 1992 M Slovensko Humenné Nie
Janusz Dadok 1984 M Polska Bielsko-Biała Siłownia Aqua Bielsko-Biała Tak
Wojciech Damian 2001 M Polska Nowy Sącz Tak
Tomasz Data 1972 M Polska Żory HRmax Żory Nie
Michał Doniec 1993 M Poland Kraków Clico Team Nie
Paweł Doniec 1995 M Polska Kraków HALINA TEAM Tak
Piotr Drączkowski 1983 M Poland Lublin -- Nie
Sylvia Dudek 1974 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Kacper Dur 1992 M Polska Warszawa Tak
Maria Dziekanowska 1994 K Polska Wrocław Nie
Paweł Elantkowski Elantkowski 1973 M Polska Zakopane TOPR, Żywczańskie Kierdel Nie
Maciej Fajto 1967 M Polska Murzasichle KS Murzasichle Tak
Robert Faron Faron 1974 M Polska Zalesie Hoka Garmin Team Nie
Łukasz Flisiński 1981 M Polska Sosnowiec Alpin Sport Team Nie
Wojciech Gał 1965 M Polska Murzasichle KS Murzasichle Nie
Bartłomiej Gałgowski 1987 M Polska Olsztyn Tak
Dominik Gawlas 1982 M PL Cieszyn Nie
Agata Gemzik 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Jacek Gemzik 1979 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Malgorzata Glina-Krawczyk 1974 K Polska Kamieniec Ząbkowicki GóryLasy Nie
Piotr Głowacki 1990 M Polska Zakopane Zakopane Tak
Jerzy Głuszczak 1958 M Polska Łódź Nie
Wojciech Gorczyca 1975 M Polska Warszawa KS Bałagan Tak
Edyta Gotkiewicz-Cichoń 1978 K Polska Kraków Nie
Katarzyna Górecka 1978 K Polska Leszno GooreckiTeam Tak
Maria Górecka 2005 K Polska Leszno GooreckiTeam Nie
Maria Górecka 2005 K Polska Leszno UKS MELO Błonie Nie
Rafał Górecki 1978 M Polska Leszno UKS MELO Błonie Tak
Bogumił Górka 1970 M Polska Zakopane GÓRKA TEAM Nie
Piotr Górka 1982 M Polska Zasań Tak
Dominik Grządziel 1983 M Polska Dziekanowice ATTIQ TEAM Tak
Pawel Grzegorczyk 1979 M Poland Kraków TriWise Nie
Góral Grzegorz 1984 M Polska Swoszowice Góral Heej! Tak
Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec Tak
Rafał Gulajski 1975 M Polska Kopienica OSIEM Tak
Sebastian Gurgul 1982 M Polska Krakow 7B/2 Aro Tak
Tomasz Guzdek 1982 M Polska Bytom PSP Bytom Nie
Piotr Haładaj 1985 M Polska Piotrków Trybunalski KM PSP PIOTRKÓW TRYB Nie
Krzysztof Hauke 1979 M Polska Sokołowo Tak
Joanna Hoja 1988 K Polska Wałbrzych Alpin Sport Hoka One One Team Nie
Magda Hudaszek Hudaszek 1992 K polska Kraków Nie
Piotr Hyży 1980 M Polska Tarnów Bonnie & Clyde Tak
Marta Ignaciuk 1981 K Górowo Górowo Nie
Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane Tak
Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WM Triself Tak
Łukasz Iwanicki 1984 M Polska Lublin Lw Bogdanka Tak
Janusz Jagielak 1957 M Polska Kraków Kraków Tak
Joanna Janik 1977 K Poland Kraków Tak
Mariusz Janik 1972 M Poland Kraków Tak
Milena Janus 1994 M Polska Zawiercie Nie
Damian Janusz 1992 M Polska Szczytna Kudowianka Run Tak
Piotr Jaśtal 1994 M Polska Domaszowice Non Nie
Karol Jaworski 1984 M Polska Kartuzy Zst Nie
Mikołaj Jeleń Jeleń 1992 M Polska Kraków Nie
Bartłomiej Jonek 1989 M Polska Zakopane Wartkie Zbóje Nie
Przemysław Kalinowski 1979 M Polska Warszawa Niesie mnie po lesie Nie
Tomasz Kalinowski 1984 M Polska Gdańsk ZST Kartuzy Nie
Jerzy Kałuża 1986 M Polska Skoczów KS Kandahar Tak
Andrzej Kamiński 1963 M Polska Krościenko Wyżne Nie
Piotr Kamiński 1981 M Polska Malbork Nie
Piotr Kaniewski 1987 M Polska Opole Tak
Maciej Kapias 1985 M Polska Bielsko-Biała Siłownia Aqua Bielsko-Biała Nie
Sylwia Kapusta-Szydłak 1982 K Polska Rzeszów Tak
Karol Karpierz 1993 M Polska Ostrowsko Tatrzański Klub Narciarski Tatra Team Tak
Maja Kasperkiewicz 1985 K Polska Warszawa Tak
Łukasz Kawulok 1979 M Polska Radziszów VSoft Team Tak
Jakub Kazuła 1996 M Polska Piotrków Trybunalski Nie
Michał Kaźmierczak 1987 M Polska Tychy SNW KW KRAKOW / Fast and light Tak
Iwona Kąś 1980 K Polska Kraków TIKTEAM Nie
Piotr Kimbort 1979 M Polska Karpacz GOPR Karkonosze Nie
Michał Klamut 1992 M Polska Karpacz GOPR Karkonosze / BHPE Nie
Natalia Klamut 1985 K Polska Karpacz KS KANDAHAR Tak
Łukasz Knap 1985 M Polska Brwinów Tak
Patryk Koczwara 1992 M Polska Warszawa Run Haters Tak
Michał Komasa 1977 M Poland Rzaska Tak
Joanna Konstańczak 1983 K Polska Poznań Nie
PIOTR Koń 1978 M Polska Przedbórz Alpin Sport Hoka Team Nie
Paweł Kopeć 1982 M Polska Majdan Królewski Tak
Paweł Kopeć Kopeć 1982 M Polska Majdan Królewski Nie
Jerzy Kopta 1945 M Polska Kraków Nie
Kamil Korczak 1994 M Poland Warszawa Turbacze Tak
Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza Tak
Marcin Kornaś 1978 M Polska Laskówka GóryLasy Tak
Klaudia Kot 1991 K Polska Kraków Nie
Dawid Kotlarz 1997 M Polska Limanowa KS Limanowa Forrest Tak
Krzysztof Kowalczyk 1988 M Poland Zakopane SkituroŻule Tak
Magdalena Kozielska 1991 K Polska Brzegi The North Face Nie
Paweł Kozłowski 1979 M Polska Łazy Tak
Klaudia Krajewska 1993 K Polska Legionowo Nie
Krzysztof Krupa 1992 M Polska Kościelisko Puch Team Tak
Katarzyn Krupicka 1991 K PL Wrocław Krk/Wro Nie
Paweł Krzemiński 1982 M Polska Węgrów Nie
Tomasz Krzysztoń 1978 M Polska Jaworznik Ambitni Amatorzy Nie
KAROLINA KUBIAK 1977 K Polska Wejherowo excalibur Tak
Marcin Kuciński 1985 M Polska Piaseczno Forma Na Szczyt Tak
Wojtek Kujawa 1982 M Polska Toruń Tak
Jakub Kulasa 1986 M Polska Kraków ANDO Tak
Darek Kurzawski 1979 M Polska Ostrzyce GOPR Karkonosze Nie
Katarzyna Kuźma 1982 K Polska Poronin Noclegi Sucha Woda Tak
Maciej Kuźma 1982 M Polska Poronin Noclegi Sucha Woda Tak
Arkadiusz Kwiatkowski 1990 M Polska Kraków Kraków Tak
Jacek Kwiatkowski 1957 M Polska Kraków CM UJ Masters Nie
Sebastian LAGNER 1992 M PL Sobótka KB SOBÓTKA /Przedwojewski_team Nie
Agata Langner 1992 K Polska Luboń Nie
Borbala Lantos 1988 K Hungary Eger Zolna Skyrunning Team Nie
Michał Lewiak 1990 M Polska Łódź TRUCHT.COM Nie
Błażej Lewniowski 1982 M Polska Kraków Tak
Michał Linart 1992 M Polska Cieszyn GOPR Beskidy Nie
Marta Lipnicka 1986 K Polska Jelenia Góra Ultrakotlina team Nie
Marcin Liwoch 1973 M Polska Zawiercie Nie
Karol Łachacz 1990 M Polska Suwałki Góral z Mazur Running Team Tak
Bartosz Łowczak 1979 M Polska Lublin Tak
Andrzej Łukasik 1986 M Polska Janów Lubelski Miody Janowskie Nie
Roman Łukaszewski 1976 M Polska Warszawa Tak
Tomasz Łukosz 1982 M Polska Ustroń KW Bielsko Biała Tak
Bogusław Łyczba 1961 M Polska Częstochowa EcoJura Nie
Paweł Łydek 1988 M Polska Grabowa Active Academy Nie
Szymon Machtałowicz 1983 M Polska Łódź Tak
Łukasz Madej 1981 M Polska Będzin Mountain Warriors Tak
Sławomir Madejski 1984 M Polska Radkowice Speleoklub Świętokrzyski Kielce Tak
Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica Tak
Helena Majdan 1952 K Polska Szczecin Nie
Jarosław Makowski 1983 M Polska Lublin Stay Insane Nie
Grzegorz Malek 1990 M Polska Kościelisko Tak
Tomasz Mamak 1976 M Polska Izdebnik Nie
Marcel Marcel 2000 M PL Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE Nie
Oktawia Markowska 1979 K Polska Warszawa Biegaj z Dymkiem Tak
Agnieszka Maronka 1972 K Polska Kraków Tak
Marian Maryniok 1962 M Polska Żory SEGURIDAD Tak
Jolanta Matłosz 1987 K Polska Strzyżów SNW KW KRAKÓW Nie
Natalia Matuła 1999 K Polska Oświęcim TriO Nie
Krystian Matusz 2006 M Polska Rokietnica Tak
Tadeusz Matusz 1976 M Polska Rokietnica Tak
Anna Michno 1977 K Polska Gdańsk Tak
Paweł Milczarek 1989 M Polska Dobrzyca Road to UTMB Paweł Milczarek Tak
Karolina Mirek 1989 K Polska Brzeszcze Nie
Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko-Biała Hit The Trail/Siłownia Aqua Bielsko Tak
Katarzyna Moskal 1981 K Poland Kraków Tak
Robert Mościński 1976 M Polska Ustroń Nie
Piotr Mucha 1998 M PL Kamieniec Wrocławski Tak
Piotr Mucha 1982 M Polska Kraków Krakowska Izba Adwokacka Nie
Piotr MURZYN 1963 M Polska ZAKOPANE Tak
Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Magdalena Nawrot 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Józef Nicikowski 1959 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Paweł Niedoba 2002 M Polska Górki Wielkie UKS Brenna-Górki Tak
Marek Niedźwiecki 1959 M Polska Wysowa-Zdrój SKIPARK-WYSOWA Tak
Michał Niklewski 1987 M Polska Radom Tak
Paweł Niklewski 1983 M Polska Radom Tak
Tomasz Nowak 1966 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Wiesław Nowakowski 1956 M Polska Przemyśl Biegam bo lubię Tak
Anna Nowicka 1977 K Poland Tworkowa Tak
Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Nie
ROBERT OLECHNOWICZ 1971 M POLSKA WROCŁAW - Tak
Adam Oleksak 1993 M Polska Kraków Nie
Wojciech Olszewski 1982 M Polska SOSNOWIEC MOUNTAIN WARRIORS Tak
Wojciech Ołtarzewski 1978 M Polska Warszawa Tak
Krzysztof Orzeł 1976 M Polska Węgrzce Wielkie Grupa Zue Nie
Tomasz Otrębski 1976 M Polska Oświęcim Nie
Tomasz Owerko 1981 M Polska Modlniczka Nie
Mikołaj Pacewicz 1981 M Polska Zielonki Nie
Kinga Pachura 1976 K Polska Mszana Dolna Magazyn GÓRY Nie
Tomasz Pasek 1982 M Polska Wieliczka Hotel Na Wierzynka Nie
Anna Pawlikowska 1974 K Polska Wrocław Tak
Anna Pawlikowska 1974 K Polska Wrocław Nie
Robert Perlan 1975 M Polska Leszno Leszno Team Nie
Katarzyna Pfajfer 1991 K Polska Baranowo Tak
Artur Pietrzak 1973 M Polska Swarzędz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM Tak
Jakub Pietrzak 2004 M Polska Swarzędz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM Tak
Krzysztof Pilśniak 1973 M Poland Kraków Tak
Justyna Pochwała 1981 K Polska Łowicz Natalia Tomasiak Górski Styl Team Tak
Bartosz Podkański 1981 M Polska Jelenia Góra GOPR Karkonosze / Fundacja Przejście Kotliny Nie
Joanna Pokorny 1969 K Polska Wrocław Tak
Ewa Polak 1977 K Poland Tłuszcz Bóbr Tłuszcz Nie
Konrad Polesa 1980 M Polska Czeladź Mountain Warriors Tak
Radosław Południuk 1983 M Polska Lublin SII RUNNING TEAM Tak
Marek Porębski 1975 M Polska Targowisko Dziewiąty Nie
Grzegorz Prokopiuk 1976 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Nie
Agata Przeździk 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Daniel Psut 1989 M Polska Tomaszów Mazowiecki Tak
Simon Pyrc 1973 M Polska Kraków Nie
Simon Pyrc 1973 M Polska Kraków Nie
Remigiusz Pyszka 1977 M Poland Kraków Nie
Marcin Rakoczy 1977 M Polska Bochnia WOLNY BIEGACZ Nie
Tomasz Raszka 1984 M Polska Skoczów Skoczów Tak
Piotr Rębkowski 1969 M Polska Otwock Tak
Klaudiusz Rogalski 1979 M Polska Gdańsk Tak
Mirosław Ropel 1959 M Polska Wejherowo KIS TRANSPORT Tak
Grzegorz Rospond 1981 M Polska Kraków Clico Team Nie
Jerzy Rostworowski 1988 M Polska Kraków KW Kraków Tak
Michał Różycki 1992 M Polska Warszawa Run Haters Tak
Dariusz Rudolf 1987 M Polska Zakopane Tak
Janusz Rutkowski 1963 M Polska Leszno Tak
Anna Rzadkiewicz 1980 K Polska Elbląg Nie
Alicja Rzepecka 1982 K Polska Kraków Nie
Jakub Rzepecki 1976 M Polska Kraków Nie
Rekin Rzeszowski 1985 M Polska Rzeszów Nie
Robert Sadowski 1985 M Polska Tczew LKS Żelazny Opoczno Running Team Nie
Piotr Samel 1981 M Polska Kraków Tak
Christopher Semmler 1990 M Germany Glattbach Nie
Tomasz Skalski 1967 M Polska Warszawa Tak
Michał Skarżyński 1981 M Polska Warszawa Nie
Piotr Skoczek 1982 M Polska Kraków Małopolskie Centrum BHP i P.POŻ. Nie
Robert Skowronek 1973 M Polska Krakow Tak
Mirosław Skrobot 1972 M Polska Gdynia MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ- SEKCJA BIEGOWA Nie
Piotr Skudlarski 1984 M Polska Kraków Nie
Kazimierz Sławiński 1974 M Polska Kielce ŚCO Kielce Tak
Tomasz Smaroń 1988 M Polska Mogielnica Nie
Darek Sobczyńki 1983 M Polska Bojano ZST Kartuzy Nie
Marek Sokołowski 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team Nie
Krzysztof Solecki 1979 M PL Kocmyrzów Polski Klub Alpejski Nie
Małgorzata Sroka 1981 K Polska Wegrzce Wielkie Tak
Tomasz Staniec 1974 M Polska Bydgoszcz Nie
Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina Zlo$nik Biega Tak
Magdalena Stasik 1983 K Polska Masłomiąca Active Academy Giebułtów Tak
PIOTR STEBEL 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Marcin Stobiecki 1992 M Polska Aleksandrów Łódzki Nie
Robert Szarek 1968 M Polska Kraków Tak
Zbigniew Szatanik 1968 M Polska Ujsoły Nie
Edyta Szczepańska 1989 K Poland Kraków Nie
Edyta Szczęsna 1987 K Polska Czechowice - Dziedzice Nie
Slawomir Szczurek 1981 M Polska Myslenice Nie
Sławomir Szczurek 1981 M Polska Myslenice Nie
Sławomir Szczurek 1981 M Polska Myslenice Nie
Piotr Szeląg 1974 M Polska Warszawa Turbo jeże team Nie
Maciej Szelc 1978 M Polska Warszawa Nie
Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę ? Tak
Łukasz Szewczyk 1992 M Polska Warszawa Nie
Andrzej Szlachtowski 1969 M Polska NOWY TARG TKM Tatra Team Tak
Edward Szlęzak 1971 M Polska Katowice Ewelina Runners Tak
Joanna Sznajder 1982 K Polska Michałowice G.O.A.T. Team Michałowice Nie
Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Michał Szukała 1992 M Polska Kraków Hit The Trail Tak
Marcin Szulc 1970 M Polska Sierakowice ZST Nie
Marcin Szuliński 1985 M Polska Dąbrowa Górnicza Mountain Warriors Tak
Jacek Szyjka 1980 M Polska Bobrek KS Kandahar Nie
Jolanta Śmiałkowska 1962 K Polska Łódź Łódzki Klub Wysokogórski Tak
Przemysław Tabiś 1989 M Polska Kraków Pega Runners Nie
Dominik Tabor Tabor 1995 M Polska Kraków Symferia - Fizjoterapia Osteopatia Trening Nie
Jakub Tarnawski 1968 M Polska Kraków KKB Dystans Nie
Malgorzata Tkaczyk 1994 K Polska Góra Kalwaria Tak
Zenon Tkaczyk 1957 M Polska Góra Kalwaria Tak
Nosal Tomasz 1989 M PL Zakopane Nie
Wiesław Treder 1973 M Polska Grzybno ZST Kartuzy Nie
Maciej Tyboń 1991 M Polska Olkusz Tak
Malgorzata T Tylman 1976 K Polska Łódź Nie
Grzegorz Tynus 1978 M Polska Frydman ELTYN Tak
Przemysław Urbańczyk 1990 M Polska Kraków Trener Przemysław Urbańczyk Tak
Natalia Utnicka-Łydek 1988 K Polska Niedzica Zamek Active Academy Nie
Witold Walczak 1988 M Polska Kutno Nie
Remigiusz Waluś 1967 M Polska Warszawa Przegryw Bemowo Nie
Artur Wasowicz 1992 M Polska Szczytna Tak
Szymon W Waszczynski 1988 M Poland Krakow Nie
Gabriela Wesołowska 1991 K Polska Warszawa Tak
Arkadiusz Wicenbach 1988 M PL Pruszcz Gdański Straszyn Ultra Team Tak
Janusz Wilczak 1975 M Polska Przemyśl Nie
Katarzyna Wilk 1985 K Polska Pleśna Tak
EWA WILKOSZ 1977 K POLSKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA Tak
PIOTR WILKOSZ 1978 M POLSKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA Tak
karolina Witek 1991 K Polska Jarocin Nie
MACIEJ WITKOWSKI 1993 M POLSKA SWARZĘDZ HEXAPRO Tak
MAREK WITKOWSKI 1956 M POLSKA SWARZĘDZ HEXAPRO Tak
Mirosław Wnuk 1971 M Polska Kraków VSoft Team Tak
Marta Woch-Czajkowska 1980 K Polska Kraków rehabilitanci.pl Tak
Kamil Wodzisławski 1994 M Polska Kraków Tak
Remigiusz Wruk 1971 M Polska Opole Tatra Running Team Nie
Izabela Wysłuch 1997 K Polska Skoczów Tak
Tomasz Wysłuch 1970 M Polska Skoczów Tak
Filip Zajdel 1997 M Polska Krosno Tak
Paweł Zamielski 1993 M PL Wałbrzych Przedwojewski Team Nie
Grzegorz Zawojska 1981 M Polska Kraków JUVERUN Nie
Karolina Zawojska 1983 K Polska Kraków JUVERUN Nie
Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport Team Nie
Marek Ząbik 1986 M Polska Godowa KW Kraków Nie
Łukasz Zdanowski 1990 M Polska Siedlce Zdanowski Team Nie
Mateusz Zieliński 1986 M Polska Bydgoszcz Tri Space Trek Nie
Paweł Zięba 1988 M Polska Skawina Tak
Mateusz Zięcina 1993 M Polska Brzeszcze Nie
Katarzyna Zych 1979 K Polska Tarnów Bonnie & Clyde Tak
Jakub Źrebiec 1987 M Poland Bielsko-Biała Nie
Marta Źrebiec 1987 K Poland Bielsko-Biała Nie
PIOTR ŻŁOBECKI 1978 M POLSKA ŚWIĘTOMARZ DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Nie
Anna Żółtak 1995 K Polska Busko Zdrój LKS ŻELAZNY OPOCZNO RUNNING TEAM Tak
Grzegorz Żółtek 1988 M Polska Spytkowice TC Orzeł Spytkowice Tak