Zgłoszonych zawodników: 164

Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Abram Ablewicz 1995 M Polska Kraków Nie
Justyna Adamus kowalska 1979 K Polska Przybędza Nie
Drogosz Andrzejewski 1986 M Polska Kłopotów Sekcja Biegowa Lubin Tak
Mikołaj Babiszkiewicz 1977 M Polska Gorzów Wlkp Nie
Mateusz Balbusa 1994 M Polska Tczew Tak
Magdalena Bartkowicz 1980 K Polska Dębica Marszobieg Tak
Katarzyna Barycka 1989 K PL Warszawa Nie
Damian Błaszczyk 1978 M Polska Kraków Tak
Hubert Bochra 1995 M Polska Wroclaw Nie
Marta Bondar 1989 K Polska Bielsko-Biała Tak
Lantos Borbala 1988 K Hungary Felsőtárkány Bükki Égbolt Nie
Kamil Borowski 1991 M Polska Wilczopole Kolonia Chełm Biega Tak
Karol Brillowski 1974 M Polska Somonino SRK Nie
Maciej Bukowski 1994 M Poland Warszawa Nie
Piotr Chilczuk 1989 K Polska warszawa Obstacle Center Team Nie
Agnieszka Chochulska 1978 K Polska Kraków Nie
Dariusz Cieślar 1967 M Polska Wisła GOPR Beskidy Nie
Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa Tak
Krzysiek Czajka 1991 M Polska Płock Nie
Tomasz Czypionka 1985 M Polska Katowice Czypiona in asia Team Tak
Maciej Ćwik 1999 M Polska Limanowa Nie
Michał Daszkiewicz 1982 M Polska Wrocław Knurświny Tak
Tomasz Data 1972 M Polska Żory KS Kandahar Nie
JORGE DEL BOSQUE 1995 M España Kraków Tak
Agnieszka Długosz-Stępniak 1988 K Polska Lublin MKS Unia Hrubieszów Nie
Grzegorz Dragan 1975 M POLSKA LUBLIN PRZEDWOJEWSKI TEAM Tak
Marta Drzazga 1988 K Polska Łomianki ORT Łomianki Tak
Sylwia Dudek 1974 K Polska Krakow J U V E R U N Nie
kamil filipczak 1977 M Polska szczytno Nie
Małgorzata Filipczak 1991 K Polska Gdańsk Tak
Michał Franusiak 1986 M Polska Przytkowice Juverun Nie
Rafał Gabryś 1990 M Polska Szczawa Stańczak Team Nie
Bartłomiej Gałgowski 1987 M Polska Olsztyn Nie
Paweł Gasiński 1998 M Polska Bydgoszcz Nie
Dominik Gawlas 1982 M Polska Cieszyn ... Nie
Piotr Głowacki 1990 M Polska Zakopane Browar Watra Tak
Wojciech Golbiak 1976 M Polska Międzyrzec Podlaski Nie
Sławomir Góra 1992 M Polska Korbielów Alpin Sport Hoka Team Nie
Jarosław Górecki 1984 M Polska Warszawa Nie
Dariusz Gradzi 1983 M Polska Kraków Krakowska Izba Adwokacka Nie
Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec Tak
Sebastian Gurgul 1982 M Poland Krakow Aromat Nóg Tak
Sebastian Hulbój 1974 M Polska Bielsko- Biała wksb Huse Team Nie
Sebastian Iśtok 1997 M Polska Piekielnik Nie
Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane Tak
Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WM Triself Tak
Łukasz Iwanicki 1984 M Polska Lublin Nie
Robert Jachymiak 1976 M Polska Nowy Targ Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Dzieci Nie
Jerzy Jackowski 1953 M Polska Krzeszyce Nie
Dominik Janiga 1991 M Polska Kraków Nie
Jacek Janiga 1965 M Polska Koszyce Małe Sokół Tarnów Nie
Bogdan Janowski 1966 M Polska Warszawa Tak
Wojciech Jańczak 1981 M Polska TOmaszowice-Kolonia Tak
Witold Jawień 2008 M Polska Tychy Gonić/Gonić Nie
Bastin Jeltema 1984 M Netherlands Krakow WM Triself Tak
Cecylia Job 1972 K Polska Lusina ITMBW Kraków Tak
Damian Kagoń 1978 M Polska MIKOŁÓW Alpin Sport Team Tak
Przemysław Kalinowski 1979 M Polska Warszawa Niesie mnie po lesie Nie
Piotr Kaniewski 1987 M Polska Opole RK Tak
Robert Karpiński 1979 M Polska Bielsko-Biała KS Sprint Bielsko-Biała Nie
Agnieszka Kęsicka 1982 K Polska Nowogrodziec RUNEDA Nie
Agnieszka Kolano 1981 K Polska Warszawa BPOT Tak
Agnieszka Kołbik 1974 K Polska Niepołomice JUVERUN/marszobieg Nie
Łukasz Kołbik 1975 M Polska Niepołomice JUVERUN/marszobieg Nie
Edyta Kopacka 1985 K Polska Wrocław Nie
Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza Marcin Świerc Team Nie
MARCIN KORNAŚ 1978 M POLSKA LASKÓWKA GóryLasy Nie
Boguslawa Korona-Sieradzka 1989 K Polska Warszawa Tak
Bartosz Kosmala 1974 M Polska Kraków Nie
Dawid Kotlarz 1997 M Polska Limanowa KS Limanowa Forrest Nie
Magdalena Krzeptowska 1991 K Polska Brzegi La sportiva team Nie
Dariusz Kusior 1983 M Polska Węgrzce Wielkie J U V E R U N/ MARSZOBIEG Nie
Katarzyna Kusior 1984 K Polska Węgrzce Wielkie J U V E R U N/ MARSZOBIEG Nie
Rafał Kusy 1975 M Polska Międzyświeć PorannyBeskidRun PBR Tak
Justyna Kwietniewska 1980 K Polska Warszawa Tak
Grzegorz Labisz 1985 M Polska Opole Tak
Agnieszka Lasyk 1983 K Polska Kraków Nie
Michal Leksinski 1988 M Polska Warszawa Tak
Błażej Lewniowski 1982 M Polska Wieliczka Tak
Łukasz Ludwinek 1981 M Polska Kielce Nie
Szymon Łapiński 2004 M Polska Lublin Tak
Michał Łysiak 1978 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Nie
Damian Maciejowski 1987 M Polska Kraków Nie
Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica Brak Tak
Agata Majewska 1978 K Polska Wrocław MKS Siechnice Tak
Grzegorz Malek 1990 M Polska Zakopane Nie
Mariusz Matłosz 1976 M Polska Strzyżów KW Kraków Nie
Krzysztof Matysiak 1977 M Polska Srem Tak
Piotr Mazij 1986 M Polska Lubin Tak
Magdalena Mikołajczak 1975 K Polska Żory Marszobieg Nie
Karolina Mirek 1989 K Polska Niedzica Nie
Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko-Biała Siłownia Aqua Team Nie
Yury Mironau 1982 M Poland Końskie Nie
Krzysztof Miroszka 1998 M Polska Wrocław Nie
Katarzyna Moskal 1981 K Polska Kraków Tak
Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Nie
Magdalena Nawrot 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
JÓZEF NICIKOWSKI 1959 M Polska Kiekrz KW POZNAŃ Tak
Dariusz Niszczot 1992 M Polska Gorlice Nie
Tomasz Nowak 1966 M Polska Krakow J U V E R U N Nie
Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Nie
Paweł Opaliński 1988 M Polska Nowa Ruda Tak
Szymon Pacia 1994 M Polska Wilcza Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice Tak
Michał Petrus 1996 M Polska Bielsko-Biała Tak
Michał Piątkowski 1978 M Polska Bronisławów Crossfit Mokotów Nie
Robert Pietrzakowski 1978 M Polska Gorzów Wielkopolski Nie
Łukasz Piotrowski 1981 M Polska Kraków Tak
Edyta Pitak-Chmiel 1982 K Polska Warszawa Tak
Piotr Podobiński 1971 M Polska Warszawa Tak
Krzysztof Poniży 1980 M Polska Opole Nie
Sebastian Porczyński 1986 M Polska Łódź TEAM OSMO Tak
GRZEGORZ PROKOPIUK 1976 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Nie
Michał Proszkowoec 1996 M Polska Krzczonów Nie
Barbara Prymakowska 1945 K Polska Tarnow Nie
Artur Pszczółkowski 1980 M Polska Rybnik Leader Fox Polish Team Tak
Robert Radwan-Pytlewski 1987 M Polska Kobyłka KORPalpin Nie
Marcin Ramotowski 1976 M Polska Piaseczno Nie
Janusz Raszka 1966 M Polska Cieszyn Tak
Tomasz Raszka 1984 M Polska Skoczów Skoczów Tak
Mateusz Kamil Roszak 1993 M Polska Warszawa Nie
Tomasz Salamończyk 1977 M Polska Warszawa Sali.rocks Nie
Krzysztof Sieradzki 1989 M Polska Warszawa Przedwojewski Team Tak
Robert Skowronek 1973 M Polska Kraków Nie
Mirosław Skrobot 1972 M Polska Gdynia MKS Wierna Małogoszcz - Klub biegowy Tak
Jarosław Słowik Słowik 1994 M PL Olsztyn Pszczółkowski TEAM Nie
Paweł Słowikowski 1978 M Polska Kraków ITMBW Kraków Tak
Ewelina Sokołowska 1981 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Piotr Sokołowski 1983 M Polska Piaseczno Tak
Marta Stachecka 1993 K Polska Poznań Nie
Jakub Stadnik 1998 M Polska Drwalew [email protected] Tak
Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina Zło$nik Biega Tak
PIOTR STEBEL 1969 M Polska Skoczów PRZEWODNIK Tak
Adam Stępniak 1980 M Polska Warszawa Tak
Teresa Stolarczyk 1970 K Polska Olsztyn Są Wolniejsi Nie
DARIUSZ STRENZIOK 1966 M Polska Tarnowskie Góry Uniwersytet Wrocławski Nie
Piotr Strzelczyk 1974 M Polska Nowa Iwiczna Gerber Nie
Jerzy Stypa 1963 M Polska Grodzisk Mazowiecki Marszobieg Nie
Ewa Szczepanska 1974 K Polska Marki MARSZOBIEG Tak
Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Agnieszka Szkoła-Śnieżek 1983 K Polska Kraków Przyszłam popatrzeć Nie
Edward SZLĘZAK 1971 M Polska Katowice Ewelina RUNNERS Nie
Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Wojciech Ścieszka 1973 M Polska Kraków Nie
Dominik Świder 1984 M Polska Rabka Zdrój HalnyTeam Nie
Mateusz Świerkosz 1986 M Polska Sucha Beskidzka Tak
Paulina Trzewikowska 1983 K Polska Łódź Nie
Rafal Tyszkiewicz 1970 M Poland Warszawa COLUMBIA Nie
Dawid Ulanowski 1993 M Polska Żarki Wielkie Tak
Mateusz Wajda 1992 M Polska Pałecznica Tak
Paweł Wiliński 1980 M Polska Łódź Tak
Joanna Wilk 1982 K Polska Niepołomice JUVERUN / MARSZOBIEG Nie
Krystian Wiśniewski 1998 M Polska Drwalew Tak
Krzysiek Wolf 1992 M Polska Międzybrodzie Żywieckie Nie
Krzysztof Zadora 1972 M Polska Bielsko-Biała Miasto na Górze w ruchu Nie
Aneta Zajączkowska 1983 K Polska Dębica Marszobieg Tak
Karolina Zawojska 1983 K Polska Krakow Juverun Nie
Grzegorz Zawojski 1981 M Polska Krakow Juverun Nie
Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport Team Tak
Kinga Zielinska 1996 K Polska Kłaj #AdamCzerwińskiTeam Nie
Krzysztof Ziembla 1989 M Polska Kraków ITMBW Tak
Paweł Zięba 1988 M Polska Skawina Tak
Przemysław Żółtek 1988 M Polska Klikuszowa Team Obidowa Głuszec Nie
Wiesław Żukowski 1997 M Polska Złotkowo Nie